poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUM ˇ KSIĘGARNIA "POEZJA"Sobota, 02.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT

KSIĘGARNIA "POEZJA"

LINKI

KONTAKT

Szukaj


Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
playlista- niezapomn...
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Chimeryków c.d.
Ksiądz Jan Twardowski
"Na początku było sł...
Co to jest poezja?
Związek Literatów Po...
Ostatnio dodane Wiersze
Ruch Obrony Polaków
Mandala
Chińczyk
Wenus spod zdroju
Fileton sententalny
tkanka łączna
Nalewka z homonimem
Relata refero
Reminiscencja zapoznana
za tor
Wyniki X Ogólnopolskiego Konkursu im. St. Czernika
Wyniki konkursówPROTOKÓŁ

z posiedzenia Jury X Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. St. Czernika:


23 maja 2014 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w składzie:

dr Przemysław Dakowicz, przewodniczący jury - Łódź
dr Wiesław Przybyła - Łódź
Robert Rutkowski - Łódź

Po wnikliwej analizie 314 zestawów Jury przyznało następujące nagrody:


KATEGORIA I - do lat 12:

I nagroda - "Okruszek" (3), Julia Róża Ostatek - Stary Gózd
II nagroda - "Kropka na biedronce" (18), Aleksandra Noculak - Parzynów
III nagroda - "Martynka" (5), Martyna Szymonik - Kolonia Sitaniec

Wyróżnienie - "Wirus" (24), Weronika Bartosiewicz - Drgicz
Wyróżnienie - "Julian" (1), Jakub Pańczak - Stary Gózd
Wyróżnienie - "Mateusz" (7), Mateusz Śmiech - Libertów


KATEGORIA II - 12-15 lat:

I nagroda - "Tulipan" (18), Paulina Gmitrowicz - Rogów
II nagroda - "T" (42), Tomasz Walerus - Opole
III nagroda - "Olga" (44), Olga Krawczuk - Opole
III nagroda - "Oleńka" (60), Olga Szumińska - Mrozowa Wola

Wyróżnienie - "Bezimienna" (1), Klaudia Gulczak - Warszawa
Wyróżnienie - "Ujrzymy nie patrząc oczami" (67), Szymon Andrzej Gaczyński - Sarbia
Wyróżnienie - "Czarnooka" (61), Natalia Kiełek - Stoczek


KATEGORIA III - 16-19 lat:

I nagroda - "Lete" (76), Joanna Klimczak - Lublin
II nagroda - "Akwamaryn" (58), Robert Mentel - Skoczów
III nagroda - "Gryf" (79), Piotr Paweł Woźniak - Sopot


KATEGORIA IV - powyżej 20 lat:

I nagroda - "Yuka" (27), Katarzyna Zychla - Sieniawa Żarska
II nagroda - "Ogień" (134), Czesław Markiewicz - Zielona Góra
III nagroda - "Albojem" (121), Robert Wieczorek - Kielce

Wyróżnienie - "Probierczyk" (109), Maciej Zdziarski - Kraków
Wyróżnienie - "Noetony" (102), Aleksandra Dańczyszyn - Warszawa


Nagroda specjalna za wiersz związany z ziemią ostrzeszowską - "Jedenastka" (22), Dominika Kępa - Ostrzeszów
Dodane przez trebor dnia 27.06.2014 14:27 ˇ 0 Komentarzy ˇ 2179 Czytań Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 432
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: JacobT

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66717228 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005