poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMśroda, 22.05.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj
Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
Chimeryków c.d.
FRASZKI
playlista- niezapomn...
"Na początku było sł...
Monodramy
,, limeryki"
Co to jest poezja?
EKSPERYMENTY
Ksiądz Jan Twardowski
Bank wysokooprocento...
Ostatnio dodane Wiersze
ZAZNACZANIE CODZIENN...
Nie drażnić kukułek
Myślący dom
Czeka nas wojna!
Kujawy
Zgodne z rodzajem
O, słońce!
szkoda mi wierszy
Dystans
na próżno
RegulaminREGULAMIN SERWISU INTERNETOWEGO

www.poezja-polska.pl


Postanowienia ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki korzystania z serwisu internetowego Poezja Polska, dostępnego pod adresem www.poezja-polska.pl zwanego, dalej Serwisem.

2. Właściciel zastrzega sobie prawo zmian treści niniejszego Regulaminu w każdym czasie, co wiąże się z obowiązkiem jego przestrzegania od momentu publikacji w Serwisie.

3. Właścicielem serwisu jest KORGO sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

4. Właściciel ma prawo do przekazania obowiązków Administratora (w tym Moderatora) osobom trzecim na podstawie upoważnień określających ich obowiązki i zakres odpowiedzialności. Moderatorami Serwisu są Użytkownicy uznani przez Administratora za osoby godne szczególnego zaufania.

5. Użytkownikiem Serwisu może być osoba fizyczna, prawna lub organizacja która po zapoznaniu się z niniejszym Regulaminem dokona rejestracji i ma założone konto.

6. Dokonanie rejestracji jest jednoznaczne z akceptacją treści niniejszego Regulaminu.

7. Rejestracja jest dobrowolna, a zakres przekazanych informacji (oprócz nicka i adresu e-mail) jest zależny wyłącznie od woli użytkownika.

8. Nick podany przy rejestracji nie może być określeniem wulgarnym, obraźliwym lub też być kojarzony w jakikolwiek sposób z postacią historyczną, osobą publiczną, organizacją lub instytucją. Administrator (moderator) może odmówić rejestracji konta, którego nick może być kojarzony w jakikolwiek sposób z postacią historyczną, osobą publiczną, organizacją lub instytucją.

9. W uzasadnionych przypadkach, na wniosek Użytkownika, zmiany nicka może dokonać wyłącznie Moderator.

10. Użytkownik ma prawo do posiadania wyłącznie jednego konta w Serwisie.

11. Administrator ma prawo usunąć konta wielokrotnie założone przez jedną osobę oraz usunąć lub zablokować konta nieaktywne.

12. W wyjątkowych przypadkach, uzasadnionych prawidłowym funkcjonowaniem serwisu, za uprzednią zgodą Właściciela, Użytkownik może posiadać więcej kont niż jedno.

13. Serwis ma charakter niekomercyjny i korzystanie z niego nie jest związane z jakimikolwiek opłatami ze strony Użytkowników.

14. Użytkownik przejmuje wszelkie zobowiązania prawne i materialne oraz koszty ew. procesów sądowych w przypadku, gdyby jakakolwiek osoba wystąpiła z roszczeniami wobec właściciela lub administratorów, a roszczenia te byłyby skutkiem czynności dokonanych w Serwisie przez Użytkownika

15. Serwis jest moderowany i Administrator ma prawo do usuwania treści zamieszczanych przez Użytkownika, jeżeli uzna je za obraźliwe, wulgarne, sprzeczne z przepisami prawa lub zasadami współżycia społecznego, niezgodne z treścią Serwisu lub poszczególnych jego fragmentów. Decyzje Administratora podjęte w powyższym zakresie są ostateczne i nieodwołalne.

16. Właściciel może w każdej chwili podjąć decyzję o zakończeniu działania Serwisu (co winno być poprzedzone odpowiednim komunikatem ogłoszonym w Serwisie co najmniej na miesiąc przed terminem zamknięcia).

17. Właściciel i Administracja zastrzegają sobie prawo do czasowego ograniczania zakresu działania serwisu lub też przerw w jego działaniu, co może być związane z potrzebami natury technicznej lub też organizacyjnej.

18. Właściciel zastrzega sobie prawo:
• rozsyłania do Użytkowników informacji o działalności serwisu,
• do zmiany formy działania Serwisu w dowolnym czasie i zakresie.

19. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za:
• nieprawidłowości w działaniu serwisu,
• nieprawidłowe funkcjonowanie Serwisu na skutek działania Użytkowników i innych osób i szkody, jakie z tego mogą wyniknąć,
• utratę treści zamieszczonych przez Użytkowników oraz wynikające z tego ewentualne szkody.

Zasady umieszczania tekstów w Serwisie

20. Użytkownik ma prawo do umieszczania nieodpłatnie w Serwisie swoich utworów, wypowiedzi, komentarzy, informacji itp. i oświadcza, iż posiada do nich wyłączne prawa autorskie. Organizacje i osoby prawne – wypowiedzi, komentarzy i informacji na tych samych zasadach.

21. Używanie, kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów, utworów i innych materiałów udostępnianych przez Serwis jest ograniczone prawami autorskimi oraz innymi prawami, które przysługują legitymowanym użytkownikom.

22. Konsekwencje zamieszczenia przez Użytkownika tekstów, do których nie posiada on praw autorskich, obciążają wyłącznie jego i może to spowodować zablokowanie konta tego Użytkownika.

23. Użytkownik dokonując przesłania tekstu do Serwisu, udziela tym samym Serwisowi licencji niewyłącznej i nieodpłatnej na:
• rozpowszechnianie przekazanych tekstów, utworów i innych materiałów w Serwisie,
• wykorzystanie przez Serwis tekstów, utworów i innych materiałów, objętych licencją do celów promocyjnych portalu,
• komentarze i opinie nie są objęte prawem autorskim i stają się własnością serwisu od mom. ich wpisania.

24. Licencja zostaje udzielona na czas nieoznaczony i może być wypowiedziana na zasadach określonych w przepisach Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

25. Udzielenie powyższej licencji w żaden sposób nie ogranicza praw autorskich Użytkownika jak też prawa do udzielania przez niego upoważnienia do wykorzystania tekstów, utworów i innych materiałów innym osobom.

26. Wypowiedzenie powyższej licencji skutkuje ograniczeniem praw użytkownika do publikacji w Serwisie tekstów, utworów i innych materiałów w okresie wypowiedzenia.

27.1 Teksty, utwory i inne materiały, zamieszczane w Serwisie w związku z ogłaszanymi w Serwisie konkursami, nie podlegają wypowiedzeniu licencji. Nie są objęte przepisami ustawy Prawo autorskie i prawa pokrewne. Z punktu widzenia Serwisu stanowią materiały archiwalne.

27.2 Teksty, utwory i inne materiały, zgłoszone do konkursów organizowanych przez Serwis, mogą być wykorzystane do rozpowszechnienia w formie określonej przez Administratora (moderatora).

28. Użytkownik nie może zamieszczać w Serwisie treści wulgarnych, obraźliwych, naruszających prawo lub zasady współżycia społecznego, niezgodnych z treścią Serwisu jako całości lub też poszczególnych jego fragmentów. Interpretacja treści dokonywana jest przez Administratora.

29. Zabronione jest prowokowanie lub eskalowanie przez Użytkownika sytuacji konfliktowych, obrażanie innych Użytkowników lub innych osób w swoich tekstach (wiersze, komentarze, wiadomości itp.).

30. Użytkownik nie ma prawa przekazywania tekstów o charakterze komercyjnym (reklama, zachęcanie do zakupów określonych produktów itp.).

31. Zabrania się Użytkownikom działania na szkodę Serwisu.

32. Administrator (moderator) może ustanowić czasowy limit publikacji w Serwisie tekstów, utworów i innych materiałów.

33. Administrator (moderator) ma prawo usuwania tekstów, czasowego lub stałego blokowania dostępu, lub też usuwania kont Użytkowników naruszających zasady określone w nin. Regulaminie (powyższe nie ogranicza praw Serwisu wynikających z udzielonej licencji i nin. Regulaminu).

34. Użytkownik ma prawo wnosić do Administratora (moderatora) o usunięcie tekstów innego Użytkownika, które uważa za niezgodne z treścią postanowień nin. Regulaminu.

35. Użytkownik może kontaktować się z Właścicielem i Administracją za pośrednictwem poczty e-mail lub odpowiednich formularzy zainstalowanych w Serwisie.

36. Serwis nie jest zobowiązany do rozpowszechniania przekazanych tekstów, utworów i innych materiałów. Odmowa rozpowszechniania nie wymaga uzasadnienia.

37. Właściciel Serwisu lub osoba przez niego upoważniona może usunąć tekst, utwór lub inne materiały, do których rozpowszechniania Serwis wcześniej przystąpił.

38. Administrator ma prawo dokonywania w przekazanych przez Użytkownika materiałach zmian, poprawek, a także dokonywania w nich skrótów.

Postanowienia końcowe

39. Każdy Użytkownik przed rejestracją obowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu.

40. Na wniosek Użytkownika, jego konto może być zablokowane przez Administratora, w każdym czasie, w szczególności, gdy nie zaakceptuje zmian wprowadzonych do Regulaminu.

41. W przypadku rezygnacji z konta lub jego blokady nie wygasają udzielone przez Użytkownika licencje wymienione w niniejszym Regulaminie.

42. Nieprzestrzeganie postanowień nin. Regulaminu skutkować będzie upomnieniem, blokadą konta na czas określony, blokadą konta na czas nieokreślony lub usunięciem konta. Decyzje te podejmowane są przez Administratora (moderatora), a ostateczną decyzję podejmuje Właściciel Serwisu.

43. Użytkownik w sporze z Właścicielem lub Administracją nie może powoływać się na brak znajomości treści nin. Regulaminu.

44. Ostateczna interpretacja postanowień niniejszego Regulaminu należy wyłącznie do Właściciela i nie podlega odwołaniu.

Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 438
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: Notopech

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

67439936 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005