poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMCzwartek, 28.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
playlista- niezapomn...
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
Oko
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
kalki
Deadline
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | FORUM - czyli o wszystkim co interesuje poetów i nie może być gdzie indziej zakwalifikowane
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Limit wierszy?
moderator4
Administrator

Postów: 2190
Data rejestracji: 09.06.07
Dodane dnia 11.02.2019 21:38
Szanowni Państwo.

Bardzo dziękuję Wam za wypowiedzi w temacie limitu wierszy. Ponieważ większość z Was wypowiedziała się za utrzymaniem dotychczas praktykowanych zasad, zostaną one utrzymane. Będziemy respektować zasadę jednego tekstu tygodniowo. Oczywiście - jak do tej pory - czasem będą stosowane wyjątki dla dyptyków, tryptyków czy nawet jakiegoś większego cyklu. Z tym, że przyjmiemy zasadę iż cykli nie będziemy od tej pory wklejać co tydzień, a raczej powiedzmy - raz na kwartał.

Panie Juliuszu Karowadzi. Moje postępowanie w przypadku wypowiedzenia licencji jest podyktowane wymaganiami właściciela strony w tym względzie. Doskonale zdaję sobie sprawę, że są portale umożliwiające użytkownikowi natychmiastowe usunięcie konta i wierszy. Natomiast na PP jest inaczej. Każdy kto rejestruje się na stronie powinien w momencie rejestracji uważnie przeczytać Regulamin. I dopiero jeśli go całkowicie akceptuje, zdecydować się na zostanie jego użytkownikiem. Jeśli mu tutejsze uwarunkowania nie odpowiadają powinien wybrać sobie inny portal. Jakieś żale poniewczasie nie mogą zmienić reguł funkcjonowania tego serwisu. Do końca 2006 roku była na nim możliwość edycji swoich wierszy. Ponieważ niektórzy ludzie zaczęli wykorzystywać możliwość edycji do zastępowania treści swoich utworów znakami przestankowymi, ówczesne kierownictwo portalu z pomocą prawników znalazło w prawie autorskim podstawy prawne do powstrzymania zjawiska zubażającego portal nagłego natychmiastowego usuwania tekstów przez ich autorów. Przepisy prawa autorskiego dały możliwość takiej interpretacji i zostało to ujęte w opracowanym wtedy Regulaminie PP. Nowa wersja portalu wprowadzona w marcu 2007 roku wykluczyła możliwość odautorskiej samodzielnej edycji tekstów i wprowadziła wszystkie obowiązujące do dziś zasady. Jestem moderatorem od czerwca 2007 r. Nie ja wprowadzałem te zmiany, ale jestem zobowiązany je respektować oraz konsekwentnie stosować w praktyce. Zmienić procedurę postępowania w przypadku zadeklarowanej chęci opuszczenia portalu czy wycofania wierszy mogę tylko w przypadku ustawowej zmiany przepisów o prawie autorskim bądź zmianie przez właściciela strony obecnie obowiązujących mnie przepisów. I żadne narzekania na "przywiązanie chłopa i baby do portalu" nic tu nie pomogą. Takie są realia. Pani Bernadetta pisząc o zwiększeniu czasu oczekiwania na usunięcie swoich wierszy do 3 lat zwyczajnie kłamie. W odpowiedzi na adresowaną do mnie jej pw napisałem jednoznacznie, że jej teksty będą mogły zostać usunięte na początku 2021 roku. Mamy rok 2019. 2021 minus 2019 równa się dwa, a nie trzy lata jak to napisała p. Bernadetta. Użytkowniczka ta skarży się też, że nie zmieniłem jej nicka na pełne jej prawdziwe imię i nazwisko. Moja decyzja w tym względzie wynika z kontekstu jej dotychczasowego postępowania. Pani Bernadetta33 przysłała do mnie 8 dni temu żądanie natychmiastowego usunięcia konta i swoich wierszy. Będąc zmuszony stosować obowiązujące mnie w tym względzie procedury wyjaśniłem jej, że konta usunąć nie mogę. Natychmiastowo mogę jedynie zablokować jej konto w oparciu o treść 40 pkt Regulaminu PP - na jej prośbę. Zmieniam wtedy automatycznie jej nick na "konto zablokowane na wniosek usera nr...". Napisałem, że jeśli jest zainteresowana wycofaniem się z portalu powinna w następnej pw wypowiedzieć licencję. Uzyskałem wtedy od p. Bernadetty odpowiedź z ponownym żądaniem natychmiastowego usunięcia jej konta. Bo ona ma rzekomo kompetencje w majestacie prawa o RODO zażądać natychmiastowego usunięcia konta wraz z jej wierszami. Pani B. powołała się na art. 17 "prawo do usunięcia danych, tzw. prawo do bycia zapomnianym". Odpowiedziałem więc, że mnie obowiązuje stosowanie prawa autorskiego i zaproponowałem aby zrealizowała swoje "prawo do zapomnienia" wystosowując prośbę o zmianę nicka w formie przewidzianej przez 40 pkt Regulaminu PP. Gdy nick zostanie zmieniony na "konto zablokowane na wniosek usera" anonimowość jej osoby zostanie bardzo skutecznie wzmocniona. Propozycja moja została odrzucona. W zamian otrzymałem prośbę zmiany nicka na... pełne prawdziwe imię i nazwisko. Ponieważ we wcześniejszych pw p. Bernadetta podkreślała, że ma prawo do usunięcia konta dla odzyskania pełnej anonimowości bo imię w nicku Bernadetta33 jest jej prawdziwym imieniem, a teraz nagle zrobiła voltę i domaga się zupełnego usunięcia anonimowości - postanowiłem zignorować taką nieoczekiwaną prośbę. Odnoszę bowiem wrażenie, że p. Bernadetcie po zmianie nicka na Bernadetta Kosarzewska chodzi w istocie o uwikłanie portalu PP w jakieś ewentualne spory prawne o właściwą interpretację przepisów o RODO. W sytuacji gdy jedynie jej imię jest w nicku, pozostaje ona w gruncie rzeczy osobą nadal anonimową. Gdybym zmienił nick na Bernadetta Kosarzewska osobą anonimową przestałaby być. Mogłoby być może uwikłać to portal w spory prawne, a moim zadaniem jest tutaj m.in. zapobieganie do dopuszczania do takich sytuacji. Punkt 9 Regulaminu PP nie zmusza mnie do spełnienia każdej prośby o zmianę nicka użytkownika. Ja mogę go zmienić, ale nic tam się nie wspomina, że muszę to zrobić. W tym szczególnym przypadku są wyraźne przeciwwskazania abym spełnił prośbę wyżej wymienionej Użytkowniczki.

Serdecznie Was pozdrawiam Drodzy Państwo.
Edytowane przez moderator4 dnia 11.02.2019 21:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
RokGemino
Użytkownik

Postów: 89
Data rejestracji: 20.07.11
Dodane dnia 11.02.2019 13:47
Natomiast co do Pańskiego wpisu, Panie Juliuszu K. - nie rok, a trzy lata, o czym zostałam niedawno poinformowana. Także nie można usunąć konta, jedynie nick - wiersze pozostają długo, długo, długo... co nie jest zgodne z obecnie obowiązującym RODO.
Moje wiersze/teksty, to moje dobra osobiste i tylko ja mam prawo nimi dysponować tak, jak chcę.


nie wiem czy uchodzi, ale powiem, jest to współczesne przywiązanie chłopa i baby też, do portalu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 11.02.2019 13:15
Bernadetta33 napisał/a:
Limit powinien pozostać, ale właściwie jest mi to już obojętne.

Natomiast co do Pańskiego wpisu, Panie Juliuszu K. - nie rok, a trzy lata, o czym zostałam niedawno poinformowana. Także nie można usunąć konta, jedynie nick - wiersze pozostają długo, długo, długo... co nie jest zgodne z obecnie obowiązującym RODO.
Moje wiersze/teksty, to moje dobra osobiste i tylko ja mam prawo nimi dysponować tak, jak chcę.

Mało tego - poprosiłam o zmianę nicku na moje imię i nazwisko, co również nie zostało przez Moderatora uwzględnione, pomimo tej właśnie propozycji z jego strony.

Krótko mówiąc - potrzebna jest "reforma" portalu. Wszystko w przyrodzie ewoluuje, tylko nie portal PP., nie REGULAMIN ( notabene są dwa ). I nie wiersze na nim.


Ten temat jednak - moim skromnym zdaniem - to już jako zupełnie nowy wątek.

Bardzo serdecznie :)


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
Bernadetta33
Użytkownik

Postów: 84
Miejscowość: inna
Data rejestracji: 28.12.14
Dodane dnia 10.02.2019 12:29
Limit powinien pozostać, ale właściwie jest mi to już obojętne.

Natomiast co do Pańskiego wpisu, Panie Juliuszu K. - nie rok, a trzy lata, o czym zostałam niedawno poinformowana. Także nie można usunąć konta, jedynie nick - wiersze pozostają długo, długo, długo... co nie jest zgodne z obecnie obowiązującym RODO.
Moje wiersze/teksty, to moje dobra osobiste i tylko ja mam prawo nimi dysponować tak, jak chcę.

Mało tego - poprosiłam o zmianę nicku na moje imię i nazwisko, co również nie zostało przez Moderatora uwzględnione, pomimo tej właśnie propozycji z jego strony.

Krótko mówiąc - potrzebna jest "reforma" portalu. Wszystko w przyrodzie ewoluuje, tylko nie portal PP., nie REGULAMIN ( notabene są dwa ). I nie wiersze na nim.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
RokGemino
Użytkownik

Postów: 89
Data rejestracji: 20.07.11
Dodane dnia 10.02.2019 08:55
jak już żem się był wypowiedział wcześniej, limit niech zostanie jak do tej pory.
zaś trzybaby cóś zrobić z czasem (skrócenie) wypowiedzenia licencji na wiersz, bo teraz jest to stanowczo za długie oczekiwanie (jeden rok). może miesiąc by wystarczył, maksymalnie kwartał. podobnie i likwidacja konta, konieczno aż rok trza czekać? i niechby samo przeprowadzenie tych operacji dalej pozostało w gestii administracji, bowiem danie samowolki userom też nie jest dobrym rozwiązaniem.
i co wy na to?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 09.02.2019 21:24
mastermood napisał/a:
zgłosiliśmy się do takiego portalu a nie innego - i niech taki zostanie.


Ament!!!


:-)


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
mastermood
Użytkownik

Postów: 275
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 26.07.07
Dodane dnia 08.02.2019 15:41
zgłosiliśmy się do takiego portalu a nie innego - i niech taki zostanie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
potrzaskane zwierciadło
Użytkownik

Postów: 25
Data rejestracji: 16.11.12
Dodane dnia 07.02.2019 20:53
miło mi Edytko , mówią że taki własnie jestem trochę że tak powiem kolokwialnie brzydko lekko rozjebany hahaha i zupełnie niepoważny ,potrzaskane życie mam ,pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 07.02.2019 15:14
potrzaskane zwierciadło, szkoda, że tak rzadko gościsz, ale zgadzam się z Twoją opinią.
A z innej beczki, to masz chyba najbardziej zajebisty nick na tym portalu.

Pozdrawiam:)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
potrzaskane zwierciadło
Użytkownik

Postów: 25
Data rejestracji: 16.11.12
Dodane dnia 06.02.2019 20:02
zdecydowanie za limitem ,choć bywam już tutaj rzadko i właściwie jest mi to obojętne,to jednak uważam że portal zamienił by się w śmietnik ,bo oprócz świetnych tekstów , nie brakuje maniaków wklejania czego popadnie,mądre słowa Pani Anieli odnośnie możliwości korekty lub poprawy literówek
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 05.02.2019 13:04
Edyta Sorensen napisał/a:
Były i są takie takie portale poetyckie, w których można robić cuda, czyli codzienna publikacja, edytowanie wierszy przez użytkownika, kasowanie wierszy przez użytkownika i tak dalej. Już części tych portali nie ma.


Edytko, ten wątek wraca co rusz, tylko nie pojmuję dlaczego niektórzy z Użytkowników akurat w tygodniowym limicie upatrują problem?

Poezja-polska została zaprogramowana jak pasjans: naprawdę podziwiam jej układ, łatwość nawigacji, (całkiem) legalną możliwość twórczych biegów na skróty :)

Moim skromnym zdaniem, jedynym w niej mankamentem jest niemożność edytowania (korekty) wklejonych wierszy oraz poprawienia literówek. Przede wszystkim we własnych komentarzach.

I to byłoby na tyle :)

Bardzo serdecznie :)))


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 05.02.2019 09:35
Były i są takie takie portale poetyckie, w których można robić cuda, czyli codzienna publikacja, edytowanie wierszy przez użytkownika, kasowanie wierszy przez użytkownika i tak dalej. Już części tych portali nie ma.
Edytowane przez Edyta Sorensen dnia 05.02.2019 09:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: limit wierszy
Alfred
Użytkownik

Postów: 635
Miejscowość: Nysa
Data rejestracji: 06.11.14
Dodane dnia 05.02.2019 09:34
pewien król majestatu
swojego niesyty
na puszczanie bąków
ustalił limity

onegdaj utwór, ,limit na pierdzenie" zamieściłem na forum.

elity zazwyczaj
krótki żywot mają
kiedy jadłospisy
koryt ustalają

na ziemi mieszkają
przeróżne stworzenia
bariera autostrad
we wraki je zmienia

garbaty szczebaty
murzyn ateista
niech z innego forum
wypocin korzysta

każdego na swój obraz
Bóg radośnie stworzył
wyposażył w dar mowy
by modlitwy mnożył

tylko limit na grzechy
przykazań nałożył
by człowiek zgodnie w stadle
twórczo dni swych dożył

przez całe życie orła
klatka domem była
a kiedy przerdzewiała
nadal go więziła

Mięta się dobrze.Pozdrawiam serdecznie 😊😇😈😤😡.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 05.02.2019 08:08
Czytałam uważnie, właśnie wymieniony przez Ciebie użytkownik zakpił tam sobie z moich wiersz. Oczywiście wolno mu, ale pod moim wierszem, a nie pod swoim.

Wszystko wiem Nel, ale nadal uważam że dyskusja jest bezprzedmiotowa. jeśli Moderacja ugnie się pod presją zwolenników częstszego wklejania wierszy, to po prostu będzie śmiesznie i niepoważnie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 05.02.2019 08:00
Edyta Sorensen napisał/a:
Po co to całe zamieszanie?
Jest Regulamin, który jasno mówi o częstotliwości wklejania wierszy.
Siedem dni, to bardzo rozsądne rozwiązanie.
I tak powinno zostać.

Dziwię się Moderacji, że pozwala sobie na takie tematy na forum, z których absolutnie nic nie wynika.


Ty się nie dziw, a czytaj [uważnie] komentarze jak pod np. pod ostatnimi tekstami Graina:

http://www.poezja-polska.pl/fusion/readarticle.php?article_id=49628

stąd forumowy wątek.


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
Edyta Sorensen
Użytkownik

Postów: 242
Miejscowość: Warszawa/Kopenhaga
Data rejestracji: 24.07.11
Dodane dnia 05.02.2019 07:50
Po co to całe zamieszanie?
Jest Regulamin, który jasno mówi o częstotliwości wklejania wierszy.
Siedem dni, to bardzo rozsądne rozwiązanie.
I tak powinno zostać.

Dziwię się Moderacji, że pozwala sobie na takie tematy na forum, z których absolutnie nic nie wynika.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 04.02.2019 22:52
Janusz napisał/a:
Pani Anielo, każdy ma własne doświadczenia. Z mojego pobytu na paru portalach w ciągu ostatnich 20 lat, jak również prowadzenia przez 7 lat własnego, mogę wyciągnąć wniosek, że nie ma żadnego związku między jakością tekstów a limitem lub jego brakiem. O jakości portalu decydują zupełnie inne cechy, znacznie subtelniejsze niż administracyjne ograniczenia.
A Forum? Ono z definicji powinno służyć wymianom różnych poglądów, które mogą być oczywiście podpierane własnymi lub cudzymi wierszami. To, że tutaj jest inaczej, wynika z braku właściwych podstron, takich jak: krótkie formy (haiku, limeryki etc.), miniproza poetycka, wiersze znanych poetów itp. I chwała moderacji, że dopuszcza tutaj elastyczność, ale jest to rozwiązanie awaryjne. Forum jest znacznie rzadziej odwiedzane niż strona główna, a przecież autorom zależy na kontakcie z odbiorcą, bo inaczej po co publikować? No ,chyba, że ktoś po prostu lubi sobie popatrzeć na swój wydrukowany tekst, bo i z taką motywacją się spotykałem :)
Reasumując, powiedziałem co wiedziałem, a decyzję podejmie moderator na podstawie opinii większości.



Panie Januszu,

wszystko przepięknie, co Pan napisał, wszak jest jeszcze coś takiego jak tradycja :)

Jakoś sobie nie wyobrażam, aby "pp" przemieniła się w "Beja" czy inną "Poezję.org".
Wiem, iż jedna czy dwie użytkowniczki z "pp" w ramach protestu pozakładały własne Portale. Nawet się u nich zarejestrowałam, by następnie - z własnej oraz całkowicie nieprzymuszonej woli - stamtąd pójść.

I doskonale wiem, kto - w przypadku poluzowania Regulaminu - najbardziej by z tego skorzystał, gdy z kolei inni - przez tych eksplodujących "weną" - spychani w dól, sami już niewiele mieliby do powiedzenia jako autorzy, bowiem tu nie wszyscy kolekcjonują (co tydzień) swoje teksty oraz mnożą doń (od)komentarze ;)

Bardzo serdecznie :)


"Na początku było Słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było Słowo..." (Prolog Ewangelii wg św. Jana)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
Janusz
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 143
Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 16.04.16
Dodane dnia 04.02.2019 22:15
Pani Anielo, każdy ma własne doświadczenia. Z mojego pobytu na paru portalach w ciągu ostatnich 20 lat, jak również prowadzenia przez 7 lat własnego, mogę wyciągnąć wniosek, że nie ma żadnego związku między jakością tekstów a limitem lub jego brakiem. O jakości portalu decydują zupełnie inne cechy, znacznie subtelniejsze niż administracyjne ograniczenia.
A Forum? Ono z definicji powinno służyć wymianom różnych poglądów, które mogą być oczywiście podpierane własnymi lub cudzymi wierszami. To, że tutaj jest inaczej, wynika z braku właściwych podstron, takich jak: krótkie formy (haiku, limeryki etc.), miniproza poetycka, wiersze znanych poetów itp. I chwała moderacji, że dopuszcza tutaj elastyczność, ale jest to rozwiązanie awaryjne. Forum jest znacznie rzadziej odwiedzane niż strona główna, a przecież autorom zależy na kontakcie z odbiorcą, bo inaczej po co publikować? No ,chyba, że ktoś po prostu lubi sobie popatrzeć na swój wydrukowany tekst, bo i z taką motywacją się spotykałem :)
Reasumując, powiedziałem co wiedziałem, a decyzję podejmie moderator na podstawie opinii większości.

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
RokGemino
Użytkownik

Postów: 89
Data rejestracji: 20.07.11
Dodane dnia 04.02.2019 21:33
dobrze jest jak jest, niech tak zostanie.
a jak tam kogo rozsadza mus eksponowania to jest na tyle tyle miejsc gdzie dawają możność eksplodowania.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Limit wierszy?
koma17
Użytkownik

Postów: 118
Miejscowość: Gniezno
Data rejestracji: 08.08.15
Dodane dnia 04.02.2019 20:51
Uważam, że limit wierszy powinien pozostać bez zmian.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 6
Użytkownicy Online: Stretch

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66802712 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005