Październikowy Internetowy Turniej Jednego Wiersza Ha!art - do 31.10.2010
Dodane przez Korporacja Ha art dnia 04.10.2010 22:36
Informujemy, że wraz z ostatnim dniem września upłynął termin nadsyłania prac na wrześniową edycję Internetowego Turnieju Jednego Wiersza portalu Ha!art. Wyniki konkursu i zwycięski utwór zostaną opublikowane na portalu do 10.10.2010 r.

Od pierwszego do ostatniego dnia października 2010 r. czekamy na prace biorące udział w październikowym (piątym) wydaniu Turnieju.


Regulamin:


1. Konkurs ma promować najciekawsze teksty poetyckie, szczególnie premiowane będą wszelkie realizacje wykorzystujące nowe media.

2. Wiersze można nadsyłać w wersji tekstowej, jako klip audio/wideo, w formacie animacji flash, a także jako link do pracy zamieszczonej w internecie.

3. Termin nadsyłania prac mija ostatniego dnia każdego miesiąca.

4. Jury składające się z osób tworzących portal Ha!art ogłosi wynik wraz z uzasadnieniem do siedmiu dni po zakończeniu konkursu.

5. Turniej realizowany jest cyklicznie - co miesiąc - od kwietnia 2010 roku do odwołania.

6. Autor/ka zwycięskiego utworu otrzyma nagrodę w wysokości 150 złotych w gotówce + 150 złotych do wykorzystania w księgarni internetowej Korporacji Ha!art.
Wiersz będzie prezentowany na portalu Ha!art przez miesiąc, zostanie również wysłany pocztą elektroniczną do czytelników z listy mailingowej (ok. 8 tys. adresów).

7. Biorąc udział w konkursie, Autor/ka wiersza wyraża zgodę na opublikowanie go na portalu Ha!art.

8. Wraz z końcem każdego roku nagrodzone w kolejnych miesiącach wiersze zostaną poddane głosowaniu internautów. Tym sposobem wybrany zostanie Wiersz Roku portalu Ha!art.

9. Prace należy wysyłać na adres: turniej@ha.art.pl


http://ha.art.pl
Rozszerzona zawartość newsa