ULart + TJW - Warszawa, 12.01.2010
Dodane przez luis dnia 11.01.2010 15:13
Ideą wtorkowych spotkań pod hasłem ULart jest skupienie wokół klubu SEN PSZCZOŁY grupy twórców, autorów, poetów, aktorów, muzyków oraz plastyków, wzajemne przenikanie i inspiracja sztuką, wymiana doświadczeń artystycznych, a także pokoleniowych. Od poezji, muzyki punk, poprzez hip-hop, rock i piosenkę aktorską, elementy satyry i kabaretu po happening plastyczny powstaje swoisty HYDE PARK sztuki wywodzącej się z bardzo różnej tradycji i czerpiącej z bardzo różnych źródeł.
UL art to próba sięgnięcia po klimat "PIWNICY PO BARANAMI", gdzie poznający się twórcy i widzowie mogą podejmować wspólne projekty, twórcy uznani występować razem z nietuzinkowymi debiutantami.

12 stycznia obok Anny PRZYBYSZ śpiewającej z grupą TRIDEON piosenki z przedwojennych kabaretów, a także utwory z repertuaru Edith Piaf, pojawi się duet NEW ROAD DUO z charyzmatycznym wokalistą, specjalistą od ballad rockowych i ballad country Krzysztofem WROŃSKIM oraz młody slamer i wykonawca hip- hopu ZAGINIONY.
Rysunki satyryczne Marka KONECKIEGO i Jarosława JANOWSKIEGO uzupełnią graficznie wieczór. Satyrycy Grzegorz WALCZAK i Włodzimierz Ciesielski wzbogacą nurt kabaretowy - a całość wzbogacą poeci uczestnicy TURNIEJU JEDNEGO WIERSZA ocenianego przez jury, któremu przewodniczyć będzie poeta i prozaik Andrzej TCHÓRZEWSKI.

Klimat imprezy będzie artystycznie zmienny i różnorodny.

Miejsce imprezy:
Warszawa - Praga
Inżynierska 3

Start:
godz. 20:00
Rozszerzona zawartość newsa