Turniej Jednego Wiersza "Bieszczadzkie Anioły" - do 10.08.2007
Dodane przez moderator2 dnia 02.06.2007 00:52
Organizatorzy VII edycji Festiwalu Sztuk Różnych
"Bieszczadzkie Anioły"
mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Turnieju Jednego Wiersza "Bieszczadzkie Dusioły" 2007
Na turniej można nadsyłać jedynie niepublikowane wcześniej wiersze związane z szeroko pojętą tematyką i klimatem bieszczadzkim.

Oceny wierszy dokona jury w składzie:
Adam Ziemianin
Ryszard Szociński
Małgorzata Lebda
Krzysztof Jurkiewicz

Obrady jury, finał turnieju, ogłoszenie listy laureatów i rozdanie nagród nastąpi w czasie trwania Festiwalu - 19 sierpnia 2007 w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej.Organizatorzy Festiwalu zastrzegają sobie prawo do opublikowania nagrodzonych wierszy w planowanym w przyszłości Almanachu Anielskiej Poezji Bieszczadzkiej.

Wiersze prosimy przysyłać do 10 sierpnia 2007 na adres:
Gminny Centrum Kultury i Ekologii
38-607 CISNA
z dopiskiem "Bieszczadzkie Dusioły"


Wiersze należy nadsyłać w 4 egzemplarzach, podpisane godłem, a dołączona zaklejona koperta (podpisana tym samym godłem) powinna zawierać imię, nazwisko, adres autora a także telefon kontaktowy.

Mamy nadzieję, że uczestnicy konkursu zawitają do Cisnej w czasie trwania Festiwalu a laureaci osobiście odbiorą nagrody i przeczytają wyróżnione wiersze.

Więcej informacji o tegorocznym Festiwalu Sztuk Różnych "Bieszczadzkie Anioły" można znaleźć na stronie www.bieszczadzkieanioly.art.pl

Rozszerzona zawartość newsa