poezja polska - serwis internetowy

STRONA GŁÓWNA ˇ REGULAMIN ˇ WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW ˇ IMAK - MAGAZYN VIDEO ˇ AKTUALNOŚCI ˇ FORUMPiątek, 29.03.2024
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

PARNAS - POECI - WIERSZE

WIERSZE UŻYTKOWNIKÓW

KORGO TV

YOUTUBE

WIERSZE /VIDEO/

PIOSENKA POETYCKA /VIDEO/

IMAK - MAGAZYN VIDEO

WOKÓŁ POEZJI /teksty/

WOKÓŁ POEZJI /VIDEO/

RECENZJE UŻYTKOWNIKÓW

KONKURSY 2008/10 (archiwum)

KONKURSY KWARTAŁU 2010 - 2012

-- KONKURS NA WIERSZ -- (IV kwartał 2012)

SUKCESY

GALERIA FOTO

AKTUALNOŚCI

FORUM

CZAT


LINKI

KONTAKT

Szukaj




Wątki na Forum
Najnowsze Wpisy
playlista- niezapomn...
"Na początku było sł...
Ksiądz Jan Twardowski
Chimeryków c.d.
Bank wysokooprocento...
Co to jest poezja?
Monodramy
,, limeryki"
HAIKU
poezja,org
Ostatnio dodane Wiersze
O przedświątecznym m...
mam urodziny !!
Oko
Marina z wlewek
Na początku
Przebudził się
Miniaturki na wesoło
kino objazdowe
do siebie
wielki post, wczesna...
Zobacz Temat
poezja polska - serwis internetowy | POEZJA I OKOLICE | WARTO PRZECZYTAĆ - POLECAM
Autor RE: praca dla poetów,filozofów,wolantariuszy wawa
Krzysztof R Marciniak
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 36
Miejscowość: Kingston upon Hull
Data rejestracji: 12.07.14
Dodane dnia 29.10.2014 18:46
To brzmi zaje***ie, ale naiwnie. Utopia, kolego! Będę okrutny - nie masz u mnie poparcia pod hasłem "butapren" i anonimowością. Pięknie, że chcesz (cie) pomóc, ale to zbyt mało, żebym uwierzył. "ARTYŚCI POCHYLAJĄ SIĘ NAD BEZDOMNYMI DAJĄC IM MASZKA ." Kolejny minus. Dla mnie to brzmi tak: nie jestem artystą, mam spierd***. Przemyśl jeszcze raz to, co chcesz przekazać.
Pozdrawiam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: praca dla poetów,filozofów,wolantariuszy wawa
aleksanderulissestor
Użytkownik

Postów: 885
Miejscowość: natura
Data rejestracji: 23.01.12
Dodane dnia 26.10.2014 19:08
-:)))
ani stowarzyszenia jeszcze nie ma
ani nie ma ono adresu
prezes nie ma nazwiska (nr tel cv itp. itd.)
w zasadzie nic konkretnego w spiczu nie ma

to ja się zapytywuję uprzejnie
to o co tu chodzi

jak dodamy do tego gandzię czy butapren to wygląda mi to na akcję na wnuczka

-:)))


autor
brak brak brak brak Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: praca dla poetów,filozofów,wolantariuszy wawa
abirecka
Użytkownik

Postów: 995
Miejscowość: Wieliczka
Data rejestracji: 01.06.11
Dodane dnia 25.10.2014 20:32
Niestety, Kochany, to poza mną. Nawet nie należę do żadnego SPP, jedynie naukowo-literackich stowarzyszeń akademickich, ponieważ - bardzo mi przykro - już nie mam za bardzo z czego otwierać swojego portfela, aby... :(
Od samego początku "Solidarności" do 2009 roku wspierałam jej działalność, z fundacjami włącznie. Z myślą o najuboższych, gdyż polityk ze mnie do d**y. Kiedy przedwcześnie [bo musiałam z rodzinnych względów] odejść z UJ, zbiesiłam się!
Teraz li tylko wspomagam tzw. skarbonkę św. Antoniego [w każdym napotkanym kościele] i Dzieło Pomocy św. Ojca Pio [u krakowskich kapucynów].
Albo"zmądrzałam", albo zestarzałam się, albo - po prostu - zbiedniałam.
Edytowane przez abirecka dnia 25.10.2014 22:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor praca dla poetów,filozofów,wolantariuszy wawa
butapren84
Użytkownik

Postów: 2
Miejscowość: Batumi
Data rejestracji: 19.05.08
Dodane dnia 25.10.2014 19:35
witam. Szukam osób chętnych do pracy w organizacjii charytatywnej non-profit NAJUBOZSII 2015 o szerokim spektrum działania. Pomagamy upadłej polskiej inteligencjii ,artystom ,filozofom,wykształconym bezrobotnym bezdomnym nie mającym na chleb. (Biednej inteligencjii w pierwszej kolejności ,poszkodowanym przez PRL ,bezpiekę dalej rencistom i emerytom ,studentom bez środków do życia,schizofrenikom) Organizujemy spotkania i imprezy literackie , filozoficzne ,koncerty muzyki niezależnej ,wieczorki poetyckie ,animujemy polską sztukę i kulturę. Szukam intelektualistów ,otwartych umysłów ,organizatorów lubiących podyskutować o przyczynach biedy w społeczeństwie ,problememie egzystencjii w XXIw nad lufką gandzii i kawą. A także wolantariuszy ,prawników,księgową ,informatyka .
Chcemy też robić imprezy podobne do Woodstocku jednak pozbawione lewackiej ideologii Owsiaka z obozem neopogan słowiańskich ,Perunem ,Światowidem ,Welesem tzw Antywoodstock w Jarocinie.Po cichu wspieramy legalizacje trawy i psychodelików . Otwieramy darmowe stołówki dla biednych dzieci i studentów. Liczymy na dotacje od państwa ,ue i kościoła katolickiego dla którego mamy prezent - projekt ustawy która odbierze kościołowi fundusze z datków i ofiar . Szczegóły na priv. Szukam osób z doświadczeniem w pracy w firmach ,wolnomyślicieli,neopogan,idealistów chcących pomagać innym. Jesteśmy na poziomie założenia stowarzyszenia jak i konstrukcjii statutu . Potrzebni nam są ludzie do współpracy ,wynajęcia biura ,organizacjii wewnętrznej. Członkowie stowarzyszenia mogą liczyć w dalszym etapie na pracę na jego rzecz co rozpocznie się z chwilą uzyskania dotacjii .Prezesem i pomysłodawcą jest moja skromna osoba. Mam nadzieję utrzymać tą funkcję i liczę na wsparcie kolegów. U Najuboższych panują zielone klimaty więc patrzymy wrogo na wszelkie przejawy nietolerancjii wb różnych środków rekreacjii ,walczymy z mitem narkomana Kotańskiego . ARTYŚCI POCHYLAJĄ SIĘ NAD BEZDOMNYMI DAJĄC IM MASZKA . Będziemy dźwigać z biedy polską inteligencje ,szukając jednostek niezwykłych ,indywidualistów którym się nie powiodło .Dokopujemy się do drugiej polskiej elity tej niszowej ,drugiej Polski. Będziemy jeździć w teren szukając adresów ,a także tworząc nowe komórki.Najubozsii to polskie stowarzyszenie działające dla polaków ,nie wspieramy cudzoziemców .TO MY STARAMY SIĘ PIERWSI WYCIĄGNĄĆ RĘKĘ.Jest to praca u podstaw i organiczna wraz z innymi instytucjami Opieką społeczną i Zusem gdzie pomożemy najbiedniejszym rencistom i emerytom . Chcemy pracować jak pszczoły w ulu zbierając pyłek z co lepszych kwiatów.

mail : omnismoriar1@gmail.com
tel : 784 922 447

Mikołaj M prezes NAJUBOŻSZYCH 2015
IDEA POMOCY DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI NAJUBOZSI 2015

Idea pomocy drugiemu człowiekowi jest wielka i stara jak świat. Zawsze byli ci którzy pomagali innym ,którzy pochylali się nad ludzką egzystencją. Pomoc zorganizowana wymaga nakładów zwłaszcza finansowych które musi skądś czerpać ,w naszym przypadku z kościoła i UE. Chcąc pomóc najbiedniejszym konieczny jest dostęp do bazy danych z zarobkami i przychodami poszczególnych ludzi ,dane na temat wywiadów środowiskowych innymi słowy danych posiadanych przez opiekę społeczną . A ta załamuje ręce przed ludzką biedą mając ograniczone fundusze. Nasi wolantariusze będą odwiedzać miejsca zapomniane ,domy ludzi biednych i chorych . Codziennie ktoś ląduje na bruku ,ludzie pozostają bez dachu nad głową ,potem jest żebranie ,czasami kończy się to samobójstwem. Gdy jedni marnują chleb drugich nie stać na choćby kromkę. To sytuacja zmusza ludzi do upodlenia się ,życia w rynsztoku .Do tych ludzi należy dotrzeć przez skuteczną politykę informacyjną. NAJUBOŻSI 2015 muszą dojść do świadomości społecznej przez reklamę i kampanię informacyjną na którą potrzebuje sponsora. Ulotki najuboższych 2015 muszą zostać wydrukowane na to wszystko muszą znaleźć się środki , powstać ma strona internetowa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Pajacyk
[www.pajacyk.pl]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktualności
XVIII OkP o "Cisową ...
V edycja OKP im. K. ...
poezja_org
Spotkanie Noworoczne
Nagroda Literacka m....
VII OKL im. Bolesław...
XVIII Konkurs Liter...
Zaduszki literackie
U mnie leczenie szpi...
XXIX OKL Twórczości ...
Użytkownicy
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 6 436
Nieaktywowani Użytkownicy: 0
Najnowszy Użytkownik: atramentowapanna

nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wpisów
dokonywanych przez gości i użytkowników serwisu

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE

copyright © korgo sp. z o.o.
witryna jako całość i poszczególne jej fragmenty podlegają ochronie w myśl prawa autorskiego
wykorzystywanie bez zgody właściciela całości lub fragmentów serwisu jest zabronione
serwis powstał wg pomysłu Piotra Kontka i Leszka Kolczyńskiego

66816422 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.7 © 2003-2005